DEVA NUF
Registrert41.000 Oppføring av bygninger
REGNSKAPET FORKLART
Faktiske beløp · NOKRegnskap
Selskapsregnskap. Alle beløp vises i NOK, uten omregning. — betyr at tallet ikke er tilgjengelig.
| Regnskapsperiode | 31.12.2025Fra 01.01.2025 | 31.12.2024Fra 01.01.2024 | 31.12.2023Fra 01.01.2023 |
|---|---|---|---|
| Omsetning | 5 036 406 | 3 581 770 | 2 830 535 |
| Driftskostnader | 1 488 254 | 866 507 | 780 836 |
| Driftsresultat | 3 548 152 | 2 715 263 | 2 049 699 |
| Netto finansposter | −126 814 | −54 616 | −21 883 |
| Resultat før skatt | 3 421 338 | 2 660 647 | 2 027 816 |
| Skatt | — | — | — |
| Årsresultat | 3 421 338 | 2 660 647 | 2 027 816 |
| Eiendeler | 897 796 | 2 683 264 | 24 557 |
| Anleggsmidler | 0 | 12 447 | 24 557 |
| Omløpsmidler | 897 796 | 2 670 817 | 0 |
| Bankinnskudd og kontanter | 0 | 0 | 0 |
| Fordringer | 897 796 | 2 670 817 | 0 |
| Varelager | — | — | 0 |
| Egenkapital | 0 | −492 349 | −492 349 |
| Innskutt egenkapital | 0 | 0 | 0 |
| Opptjent egenkapital | 0 | −492 349 | −492 349 |
| Samlet gjeld | 897 796 | 514 966 | 516 906 |
| Langsiktig gjeld | — | 0 | 0 |
| Kortsiktig gjeld | 897 796 | 514 966 | 516 906 |
| Lagrede nøkkeltall | |||
| Omsetningsvekst | 40,6 % | 26,5 % | — |
| Driftsmargin | 70,5 % | 75,8 % | 72,4 % |
| Resultatmargin | 67,9 % | 74,3 % | 71,6 % |
| Egenkapitalandel | 0,0 % | −18,3 % | −2 004,9 % |
| Likviditetsgrad 1 | 1,00 | 5,19 | 0,00 |
Nøkkeltall følger beregningsgrunnlaget i regnskapet. Se formler og forklaringer.
Registrerte endringer: 04.11.2026. Regnskapsperioden står ved tallene. Om kilder og oppdateringer.